Piatok, 24. máj 2024

Futbalové góly zázračne uzdravujú. Barellov zásah vyliečil talianskeho spoluhráča v zápase proti Belgicku

FOTO TASR/AP

Futbalisti sú často terčom posmechu fanúšikov iných športov. Napríklad priaznivci hokeja sa na hráčov ležiacich na trávniku, zvíjajúcich sa v bolestiach, nemôžu pozerať.

Hokejisti hrajú s najrozličnejšími zraneniami, zlomeninami, tržnými ranami aj otrasmi mozgov. Futbalistu sa súper ledva dotkne a potom na jeho oživovanie treba celý tím záchranárov a pol fľaše s tekutým obstrekom.

Immobile si ľahol a potom vstal z popola

Ciro Immobile sa pri jednom z útokov Squadry Azzuri zrútil v šesnástke belgičanov. Držiac sa za nohu ležal na zemi s hlavou zaborenou do trávnika. Čakal, či sa ozve píšťalka hlavného rozhodcu, ktorý by možno mohol zapískať faul.

Nič také sa ale nestalo. Hra plynule pokračovala ďalej a čo čert nechcel, Taliani dali gól. Konkrétne Nicolo Barella, ktorému sa podarilo presne umiestniť strelu k pravej tyči bránky Courtoisa.

Kamera však Immobileho nepoustila. Svet sa tak od piatkového večera má na kom zabávať a imidž futbalistov ako tvrdých, často od hlavy po päty potetovaných borcov, dostal ďalšiu ranu pod pás.

Taliani nakoniec vyhrali 2:1 a postúpili do semifinále. Útočník Lazia Rím tak bude môcť ukázať niečo zo svojho hereckého umenia aj v semifinále proti Španielsku.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera