Nedeľa, 30. jún 2024

Slovo Telovýchovného vedúceho

Archív

Desať rokov už TakUrčitee prispieva svojou troškou do (nielen) digitálneho mlyna s informáciami. Odvážna myšlienka založiť Prvý neobjektívny športový portál vznikla v roku 2013 a prvého apríla sme publikovali prvý článok.

Evidentne to nebol prvoaprílový žartík.

Dlhá cesta

Odvtedy sme prešli dlhú cestu až po dnešok. Naberali sme pisálkov, fanúšikov aj prestíže. Viac ako stodvadsať autorov publikovalo aspoň jeden článok. Veľa z nich písalo, píše, alebo bude písať pravidelne.

Viacerí z nich sú vo svete športu aj týmto spôsobom preslávené značky. Spomeniem Martina Petra (ten medzitým napísal dve knihy a vyhral s poviedkou literárnu súťaž), či Richarda Hanzlíka, autora Pondelkových Trénerovín, obsahu často kvalitnejšieho ako liga, ktorú poctivo sleduje.

Zďaleka nielen písmenká

Nielen písmenkami ale na dennej báze zásobujeme vaše internety. Prvý športový podcast sa volá rovnako TakUrčitee a je z našej dielne. Aj keď ste sa možno teraz dopočuli o rovnako pomenovanom počine šéfa českého MMA. Právnici už analyzujú použitie názvu, ktorý spadá pod našu ochrannú známku 🙂

Pustili sme sa aj do video obsahu. Stano Staško najprv pobehoval po ihriskách Slovnaft cupu s taškou. Vyrobili sme Športovku, s ktorou sa nám podarilo preniknúť až do RTVS s projektom 25majstrovstiev. Vyrobili sme sériu dokumentov Hokejová republika, ktorá monitoruje menšie kluby po celej krajine. Aktuálne sme rozbehli TakUrčitee športovy Kvíz na vašich internetoch.

Vtipné obrázky na našom Facebooku a Instagrame má pod palcom redakčný meme generátor Gabo. Pevne uchopil štafetu po Cejovinách, ktorými sme bavili v prvých rokoch.

Úspešnou bola aj TakUrčitee talkshow, ktorou sme na jeseň pred dvoma rokmi spolu s hosťami bavili publikom v bratislavskej Kozlovni. Radi by sme sa vrátili aj k nej, keď sa znovu otvoria športoviská a podniky vhodné na podobné akcie.

Mediálne sme ako partneri podporili Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Jasnej, či EURO U19 v ženskom futbale.

Fanúšikovská podpora

Po naozaj stručnom výpočte dobre vykonanej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa teraz o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Ste s nami už dlhé roky, na stránke, na sociálnych sieťach a často aj pri náhodných, či plánovaných stretnutiach.

Takurčitee teraz môžete DOBROVOĽNE podporiť aj viac, než páčikmi a pochvalnými komentármi. Cez jednoduchú SMS na číslo 8866.

Na oplátku vieme sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý ako verní fanúšikovia oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať.

Pošlite prosím SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporíte nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora.

Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem.

S pozdravom,
Telovýchovný vedúci

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera