Štvrtok, 23. máj 2024

Zdeno Pomstiteľ na vek neberie ohľad. Mladého protihráča zbil do krvi, keď mu zbúral kolegu

SITA/AP Photo/John Minchillo

Slovenský obranca Zdeno Chára aj vo veku 44 rokov ukazuje, že v NHL má stále svoje miesto. V zápase New Yorku Islanders proti Nashvillu Predators vyškolil ruského mladíka Jakova Trenina.

Slovenský bek strávil na ľade takmer 17 a pol minúty a na konto si pripísal mínusový bod. Za bitku v prvej tretine si vyslúžil päťminútový trest. Ďalšie dve minúty dostal za nešportové správanie.

Islanders zápas prehrali 3:4 a na svoju prvú výhru v novej aréne zatiaľ čakajú.

Bránil spoluhráča

Najstarší hráč v NHL bránil v zápase spoluhráča Sebastiana Aha, nepáčil sa mu hit útočníka Trenina, ktorý ho zbúral pri mantineli. Chára sa snažil ruskému protivníkovi vyzliecť dres, ale rozhodcovia po chvíli ich pästnú výmenu ukončili. Jakov Trenin odchádzal z ľadu so zakrvavenou tvárou.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera