Štvrtok, 23. máj 2024

Získa pohár Colorado, Edmonton, alebo Florida? Hrajte s nami Takurčitee NHL Bracket Challenge

Gabriel Vass Gabriel Vass 01.05.2022
Foto: SITA/AP Photo/David Zalubowski

Okrem posledného zápasu Krakenov proti Winnipegu je všetkých 82 zápasov základnej časti NHL úspešne za nami a prichádza play-off. Pripravili sme si pre vás opäť súkromnú tipovačku na oficiálnej stránke ligy. 

TakUrčitee NHL Bracket Challenge

Princíp je rovnaký, ako býval v minulosti. Stačí vyplniť pavúka a potom už len držať balónik a čakať či to vyjde. Kliknite na tento odkaz, zadajte heslo takurcitee a už len vypĺňať, vypĺňať, vypĺňať.

Najúspešnejšieho z vás odmeníme šiltovkou vami vybraného klubu NHL.

Telovýchovný vedúci už svojho pavúka nakreslil. Nech viete, ako to určite nedopadne.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera