Piatok, 19. apríl 2024
NFL

Euríčko na NFL: Víkend okolo Vďakyvzdania sú futbalové Vianoce

Foto: SITA/AP Photo/Michael Ainsworth

Thanksgiving víkend je najlepším futbalovým víkendom pred playoff.

Od štvrtka, kedy sa hrali prvé tri zápasy, cez sobotňajší Rivarly week v univerzitnej NCAA až po znôšku výborných súbojov dnes sú to tri večery zo štyroch, kedy sa oplatí uzurpovať si ovládač. Zápas Dallasu proti Raiders (hostia prekvapujúco vyhrali v predĺžení) sledovalo v Amerike vyše 38 miliónov divákov. Tridsaťosem miliónov.

Euríčko na Week 12

Dnes zostalo v programe hneď niekoľko parádnych matchupov. Indianapolis Colts pred týždňom zadupali do zeme Buffalo, dnes si budú chcieť doma vyšliapnuť na Bradyho pirátov z Tampy. Patriots už bez veterána Toma nastúpia doma proti Tennessee a nebudú to Titans z úvodu sezóny. Tri najnebezpečnejšie útočné esá museli umiestniť na listinu zranených. S podobným lazaretom prehrali aj v New Yorku proti Jets.

Green Bay s Aaronom Rodgersom a jeho covidovým (alebo zlomeným?) palcom na nohe potrápi Matthew Stafford a LA Rams. O Odella Beckhama Jr., sa pokúšali obaja, Rams mu nakoniec dali viac peňazí a tak bude dnes na Lambeau Field hosťom.

Zaujímavý súboj bude aj v San Franciscu, Vikings hrajú tesné zápasy a vedia skórovať. Vlado bude dúfať, že Giants zastavia rozbehnutú Philadelphiu a ja, že Zach Wilson po zranení nebude na ihrisku v Houstone taký stratený, ako býval pred ním.

Čo sa tipov týka – naša celoročka je dosť vyrovnaná a dnes to vidíme nasledovne:

Week 12DenisVladoMartin
IND – TBINDINDTB
HOU – NYJNYJHOUHOU
NYG – PHIPHINYGNYG
NE – TENNENENE
PIT – CINPITCINCIN
MIA – CARMIACARCAR
JAX – ATLATLATLJAX
DEN – LACLACLACDEN
GB – LARGBLARGB
SF – MINSFMINSF
BAL – CLEBALBALBAL
Sezóna80:6383:6080:63
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera