Utorok, 23. apríl 2024

Najlepšiu má Maďarsko, všetkým ostatným niečo chýba. Zoradili sme skupiny na EURO podľa atraktivity

TASR/AP

Telovýchovný vedúci a Ján Janočko z TakUrčitee.sk prechádzajú spolu základné skupiny futbalového šampionátu, zoradené podľa atraktivity.

Takurčitee Podcast, Ep. 106

Najlepšie obišlo z malých krajín Maďarsko, to hrá v dokonalej skupine s troma mega favoritmi. Ostatným skupinám ale niečo chýba. A aká je v porovnaní s ostatnými tá naša?

Okrem toho sme v podcaste riešili, ktorí outsideri budú mať šancu postúpiť aj ako bude hrať Slovensko pod Štefanom Tarkovičom a čo bude vlastne úspechom.

Nový TakUrčitee podcast je o futbalovom turnaji, na ktorý sme čakali päť rokov. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera