Pondelok, 22. júl 2024

Začína sa playoff NHL. Zoradili sme série prvého kola podľa pozerateľnosti

SITA/AP Photo

O voľačo skrátená sezóna NHL, teda jej základná časť, sa prakticky skončila. Zostáva posledných pár nedôležitých zápasov a zároveň sa začína prvé kolo playoff. Tomu sme venovali najnovší podcast.

TakUrčitee Podcast, Ep. 104

Telovýchovný vedúci a Jakub Halák z TakUrčitee.sk rozdelili série prvého kola playoff NHL podľa pozerateľnosti. Od viacerých, na ktoré si treba nastaviť budík až po tie, pri ktorých postačí vedieť, kto postúpil ďalej. 

TakUrčitee Podcast nájdete na Spotify, iTunes aj na Google podcastoch. Dajte nám follow, prípadne pošlite feedback.

A nezabudnite sa zapojiť do našej súťaže pavúkov NHL Bracket Challenge 2021.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera