Piatok, 28. jún 2024

Futbalové predkolá slovenských klubov budú mať jedného vysielateľa

SITA/ŠK Slovan/Miro Gasidlo

Zápasy slovenských futbalových mužstiev od 1. predkola až po barážové zápasy v rámci Ligy majstrov, Európskej ligy aj Európskej konferenčnej ligy budú môcť športoví fanúšikovia počas nasledujúcich troch rokov sledovať exkluzívne na obrazovkách RTVS.

Európsky futbal na RTVS

Verejnoprávna televízia získala navyše aj vysielacie práva na hlavnú súťaž pri Európskej lige aj Európskej konferenčnej lige.

„Získanie vysielacích práv na európske futbalové súťaže v takomto rozsahu v súčasnej dobe považujeme za veľký úspech. Som úprimne rád, že aj vďaka spolupráci RTVS s Úniou ligových klubov budeme môcť aj naďalej prinášať divákom všetky významné futbalové zápasy slovenských tímov,“ vyjadril sa riaditeľ sekcie športu RTVS Matej Hajko.

Je skvelé, že pôsobenie slovenských futbalových klubov, účastníkov európskych pohárových zápasov, zostáva vo verejnoprávnom vysielaní. Ďakujeme RTVS za konštruktívny prístup v rokovaniach, vďaka čomu sa účinkovanie slovenských tímov na európskych trávnikoch dostane k najširšiemu publiku,“ hovorí prezident Únie ligových klubov Ivan Kozák.

RTVS rokuje aj o ďalších zaujímavých vysielacích právach, vrátane futbalových súťaží, aby mohla divákom vo vysielaní priniesť komplexnú športovú ponuku s účasťou slovenských reprezentantov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera