Štvrtok, 23. máj 2024

Dohoda na poslednú chvíľu. Premier league zostáva na slovenských obrazovkách

Foto: SITA/AP Photo/Rui Vieira, File

Len deň pred štartom nového ročníka Premier league oznámil nový držiteľ vysielacích práv dohodu s ďalším televíznym operátorom. Najviac sa potešia tí, ktorí prijímajú televízne programy spoločností Slovak Telekom a Digi Slovakia.

Tlačová správa

Anglická Premier League ostáva aj naďalej na obrazovkách spoločností Slovak Telekom, DIGI Slovakia a T-Mobile Czech Republic prostredníctvom CANAL+ Sport. Najprestížnejšia futbalová liga sveta anglická Premier League a súboje jej 20 účastníkov pokračuje aj naďalej na obrazovkách Slovak Telekom, DIGI Slovakia a T-Mobile Česká republika. Od augusta si tak budú môcť milovníci anglického futbalu vychutnať všetkých 380 zápasov, ktoré sa odohrajú počas tejto sezóny Premier League, na novom televíznom kanáli CANAL+ Sport

Zúčastnené strany sa dohodli na vysielacích právach anglickej Premier League až na tri roky. To znamená, že na divákov čaká celkovo viac ako 1000 exkluzívnych futbalových prenosov, ktoré budú vysielané na CANAL+ Sport TV.

Vďaka spoločnému úsiliu všetkých strán sa nám podarilo úspešne dotiahnuť rokovania do víťazného konca. S radosťou tak môžeme oznámiť, že na slovenských a českých divákov čakajú tri roky atraktívneho futbalu z Premier League. Nebudem klamať, keď poviem, že každý zápas tejto súťaže je pre futbalových fanúšikov naozajstný zážitok. A aj keď iba z pohodlia domova, istotne stojí za to si ho pozrieť. Možno túto sezónu ešte o niečo viac, pretože Premier League v tomto roku oslávila 30. výročie od svojho prvého zápasu v sezóne 1992/1993,” zhodnotil Marcel Šatanek, senior manažér TV segmentu a terminálov spoločnosti Slovak Telekom

Značka CANAL+ bude na českom a slovenskom trhu debutovať s veľkou silou. Naše partnerstvo so Slovak Telekom, DIGI Slovakia a T-Mobile Česká republika umožní viacerým divákom prístup k skvelému obsahu z anglickej Premier League okrem našich existujúcich divákov v Skylink a Freesat. CANAL+ bude pokračovať v posilňovaní svojej ponuky obsahu, pričom ju bude ďalej rozširovať o ďalšie produkty dodávané v balíku od SPI a jej distribúciu prostredníctvom partnerstiev, čo divákom umožní vychutnať si skvelé produkty. Ladislav Řeháček a jeho tím odviedli skvelú prácu na vytvorení Canal+ Sport, ktorého  špičková produkcia pozdvihne divácky zážitok z anglickej Premier League. Ďakujeme všetkým našim partnerom, s ktorými sme spolupracovali, za túto dohodu,“ dodáva Berk Uziyel, generálny riaditeľ spoločnosti SPI International, ktorý je teraz súčasťou skupiny Canal+ a má na starosti B2B distribúciu produktov Canal+ v rámci územia.

Zaistenie vysielacích práv vnímame ako prelomový úspech, vďaka ktorému môžeme našim zákazníkom aj naďalej prinášať prémiový obsah a prestížnu ponuku programov. Naše športové kanály patria medzi najobľúbenejší a najvyhľadávanejší obsah na T-Mobile TV a vďaka uzavretiu dohody si teraz diváci môžu naplno užiť širokú ponuku kvalitného futbalu zahŕňajúcu aj špičkovú Premier League,“ dodáva Zdeněk Spurný, manažér televíznych služieb T-Mobile.

Premier League v HD kvalite a dostupná na všetkých technológiách 

Všetky futbalové prenosy si diváci užijú v HD kvalite so slovenským a českým komentárom bez príplatku. Divákom sa tak naskytne dokonalý zážitok zo sledovania Premier League na kanáli CANAL+ Sport v ich rodnom jazyku. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera