Piatok, 24. máj 2024

Rozhovor pre Klikkout.sk: O novinárčine, Fortunalige aj o DAC

Autor: Klikkout.sk

Na Žitnom ostrove klikajú jeho obyvatelia pravidelne na populárny internetový portál klikkout.sk. Tibor Poór mi napísal, že by sa chcel porozprávať nielen o futbale. Súhlasil som rád.

O všeličom

Keďže centrom pozornosti športových fanúšikov v okolí Dunajskej Stredy je prirodzene tamojší DAC, väčšina rozhovoru bola futbalová. Nielen o ňom sme sa ale rozprávali, témou bola aj novinárčina, moja mediálna minulosť a podobne. Veď si pozrite.

Rozprávali sme sa po slovensky, nemusíte sa báť, s mojou neexistujúcou maďarčinou by som nezašiel ani v Šamoríne do obchodu. Kto chce, može si zapnúť titulky. A posledný detail – naozaj som to ja, aj keď moje priezvisko dostali na Klikkoute “západniarsky šmrnc.”

Nevadí, aj tak ho ešte nikto na prvýkrát správne nenapísal 🙂

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera