Utorok, 21. máj 2024

Ani zemiak, ani zajac a ani niečo ako postavičky Teletubbies. Maskotom MS v Rige je ježko Spiky

TASR - Michal Svítok

Po dvoch rokoch priaznivcov hokeja čakajú majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v lotyšskej Rige. Šampionát sa uskutoční od 21. mája do 6. júna. Slovensko sa predstaví v skupine A spolu s Českom, Ruskom, Švédskom, Veľkou Britániou, Dánskom, Bieloruskom a Švajčiarskom.

Maskot Spiky a jeho konkurencia

Oficiálnym maskotom majstrovstiev sveta sa stal Ježko Spiky. IIHF sa na svojom faceboku pred časom pochválila nominácami, z ktorej vyberali.

Medzi neúspešnými finalistami sú viaceré zvieracie postavičky, ale aj zemiak alebo dvojica, ktorá ako keby pochádzala z detského seriálu Teletubbies.

Ktorého maskota by ste si vybrali vy?

KOMPLETNÝ PROGRAM MS 2021

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera