Piatok, 24. máj 2024

Nominácia Ruska na majstrovstvách sveta v hokeji v Rige

TakUrčitee TakUrčitee 14.05.2021
SITA/AP Photo

Nominácia Ruska na MS v Rige:

brankári (3): Ivan Bočarov (Dynamo Moskva),Ivan Fedotov (Čeľabinsk), Alexander Samonov (SKA Petrohrad)

obrancovia (9): Alexej Marčenko, Rusanu Rafikov (obaja Jaroslavľ), Grigorij Dronov (Magnitogorsk), Igor Ožiganov (SKA Petrohrad), Vladislav Gavrikov (Columbus Blue Jackets), Nikita Nesterov (Calgary Flames), Ivan Provorov (Philadelphia Flyers), Nikita Zadorov (Chicago Blackhawks), Arťom Zub (Ottawa Senators),

útočníci (15): Anton Burdasov, Emil Galimov, Vladislav Kamenev, Andrej Kuzmenko, Ivan Morozov, Arťom Švec-Rogovoj, Jevgenij Timkin (všetci SKA Petrohrad), Pavol Karnauchov, Konstantin Okulov, Anton Slepyšev, Maxim Šalunov (všetci CSKA Moskva), Dmitrij Voronkov (Bars Kazaň), Sergej Tolčinskij (Avangard Omsk), Alexander Barabanov (San Jose Sharks), Michail Grigorenko (Columbusu Blue Jackets).

KOMPLETNÝ PROGRAM MS 2021 TU

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera