Nedeľa, 21. júl 2024
NFL

Euríčko na NFL: Nádych pred finišom

Foto: SITA/AP Photo/Jed Jacobsohn

V Americkom futbale sa schyľuje k tomu najlepšiemu. Súboju o playoff a následne po Novom roku k turnaju o SuperBowl.

Nádych pred finišom

Do konca základnej časti zostáva päť týždňov, od budúceho pribudnú zápasy aj v sobotu. Kluby potrebujú potvrdiť formu a zbierať výhry, ak chcú zaujať jednu zo siedmich pozícií v každej konferencii. Štrnásť najlepších si predĺži sezónu, zvyšok sa rozbehne na dovolenky a viaceré aj hľadať nových trénerov. Aj v NFL sa v poslednom mesiaci dá naštartovať a v januári zobrať ligu útokom. Je teda najvyšší čas na nádych pred finišom.

Euríčko na Week 14

V televízore budú dnes ako obyčajne dva zápasy. Najprv Buffalo Bills privítajú NY Jets, jedno z prekvapení sezóny. Zeleno-bieli pred týždňom držali krok v Minesotte s Vikings a zápas mali vyhrať. Dnes sú favoritmi domáci Bills, v zlom počasí budú chcieť oplatiť prehru z prvého vzájomného zápasu. Neskoro večer potom Tom Brady a Tampa Bay vybehne na trávu v San Franciscu, ktorému sa v nedeľu zranil Jimmy G. Quarterbackom bude posledný výber minulého draftu, Brock Purdy a bude zaujímavé sledovať, ako si poradí. Obrana 49ers je taká dobrá, že možno postačí aj jeden touchdown na výhru.

Ostatné zápasy vidíme nasledovne:

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera