Štvrtok, 23. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Reakcie na prehnané reakcie

Foto: SITA/AP Photo/Ed Zurga

Druhá futbalová nedeľa novej sezóny dala dohromady viacero papierových favoritov s outsiderami. Niektoré prehĺbila forma, ktorú viacerí ukázali v prvom ostrom zápase ročníka 2022. Prehnané reakcie komentátorov aj stávkových kancelárií na seba nenechali dlho čakať.

Kto zakopol, kto prekvapil a kto sa zranil?

Vyslovené nepodarky predviedli známe značky. Green Bay Packers dostali naložené v Minesotte, New England Patriots nepochodili na ihrisku v Miami. Dallas Cowboys nestačili doma na Tampu, navyše prišli o quarterbacka. Dak Prescott si zranil prst a bude mesiac až dva mimo. Ďalším dôležitým zraneným z prvého kola je napríklad TJ Watt v Pittsburghu. Dnes nebude hrať ani Alvin Kamara za Saints, Chris Goodwin za Tampu vo vzájomnom zápase divízie NFC South.

Pozitívne prekvapili hráči Bears, ktorí doma porazili San Francisco na ihrisku, ktoré pripomínalo kúpalisko. Pekný zápas zahrali Lions proti favorizovanej Philadelphii, aj keď tesne prehrali. Spomedzi pred sezónou označovaných za slabých potvrdili predpoklady akurát tak Jets a Cardinals, obidvaja dostali doma naložené od premiantov konferencie AFC.

Výbornú premiéru si zapísal nový tréner NY Giants. Odvážnym rozhodnutím ísť si po dva body na konci zápasu nepripustili v Tennessee predĺženie, ale zápas rovno vyhrali. Vlado sa celkom určite potešil.

Euríčko na Week 2

Dnešné druhé kolo zápasov sa nesie v znamení nízkych kurzov na víťazov. Green Bay Packers, LA Rams, San Francisco aj Denver Broncos sú doma vysokými favoritmi napriek tomu, že prvé zápasy prehrali. Patriots z New England sú favoritmi aj na ihrisku Pittsburghu, hoci premiéru v Miami nezvládli. Zaujímavé.

Čo sa našich tipov týka, nezačali sme ktovieako slávne. Veď to vidíte na obrázku. Druhé kolo bude lepšie, sľubujeme. V šiestich prípadoch sme sa zhodli, v ostatných sa vždy našiel niekto s iným názorom. Máme demokraciu, každý je strojcom vlastného šťastia pri tipovaní. Raz sa to celé kolo podarí!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera