Štvrtok, 23. máj 2024

Dotazník fanúšika TakUrčitee 2022: Napíšte nám, čo si myslíte

FOTO TASR - Martin Baumann

Celý rok píšeme články na TakUrčitee my pre vás. Rozhodli sme sa na začiatku nového letopočtu otočiť garde. Ponúkame vám, čitateľom a fanúšikom športu napísať nám, čo si myslíte.

Dotazník 2022

Zapojte fantáziu a odpovedajte na náš formulár. Nebojte sa, vašu identitu neprezradíme, čo však prezradíme, budú mená vašich najobľúbenejších hráčov, trénerov, komentátorov, tímov a možno aj meno najviac nesympatického človeka z našich ihrísk, klzísk, paluboviek či iných športovísk.

V druhej časti vás prosíme o spätnú väzbu na obsah, ktorý vám prinášame. O kom/o čom/s kým/s čím by ste sa radi dočítali na TakUrčitee v tomto roku?

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera