Piatok, 17. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Mäso sa začína oddeľovať od kostí

Foto: SITA/AP Photo/Tony Gutierrez

V Amerike vzdali vo štvrtok vďaku za všetko dobré, Thanksgiving je v rámci základnej časti NFL prelomovým termínom. Po ňom sa začnú definitívne oddeľovať tí, ktorí budú sezónu považovať sa úspech od lúzrov. Inými slovami, mäso sa v decembrovom finiši oddelí od kostí. Alebo niečo také.

Vďakyvzdanie pre favoritov

Predtým treba dohrať dvanáste kolo. Výživné menu štvrtkovej noci tešilo favoritov. Bills o fúz pretlačili Detroit Lions, Dallas potvrdil úlohu favorita proti Giants a New England Patriots neprekvapili v Minesotte. Dobre, no.

Zrejme to znamená, že vo zvyšných zápasoch všetkým favoritom ruže nepokvitnú. Ale ktorým, všakáno?

Euríčko na Week 12

Dvanástu hraciu nedeľu vidíme nasledovne:

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera