Utorok, 16. apríl 2024
NFL

Euríčko na NFL: Repríza SuperBowlu Seattle vs Patriots top zápasom druhého kola

SITA/AP Photo/Kathy Willens

Druhé kolo nedeľňajších zápasov NFL má vo svojom strede jeden diamant. Súboj dvoch z najlepších trénerov, Billa Belichicka a Petea Carolla. Reprízu SuperBowlu XLIX spred vyše piatich rokov. Šláger Seattle Seahawks – New England Patriots. Akurát naň bude treba čakať do hlbokej noci. Začína sa niekedy pred pol treťou.

Hitom repríza SuperBowlu

Jedným z najdramatickejších zápasov o SuperBowl v nedávnej histórii bol ten, pri ktorom mali Seahawks loptu tesne pred endzónou Patriots. Russel Wilson namiesto toho, aby odovzdal loptu Mashallovi Lynchovi, ktorý by ju z pár yardov doniesol pre touchdown, v samom závere zápasu prihrával. Malcolm Butler, dovtedy neznámy obranca Patriots, prečítal jeho zámer, predskočil WR Locketta, uchmatol loptu a získal víťaznú interception.

V noci, či skôr nad ránom, hrajú Seahawks a Pats proti sebe po rokoch znova. V Seattli bude chýbať dvanásty hráč, legendárne obecenstvo dokáže vytvoriť skutočne domáce prostredie. Patriots by sa ani s novým QB Camom Newtonom nebáli, keby na nich bučal tradične plný štadión. Dnes sa určite oplatí nočný televízny záťah absolvovať.

Euríčko na Week 2

V prvom týždni pravidelného tipovania na zápasy NFL sa najviac darilo Martinovi Feriancovi. Neuhádol len trikrát a vyštartoval do sezóny takmer ako keby ulial štart. Naše interné preteky sú ale dlhé, len sme začali. S Vladom Kurekom nezúfame, že by sa podobne úspešný záťah nepodaril aj nám. Podarí.

V druhom týždni vidíme veľa favoritov, od ktorých čakáme, že sa presadia. Logicky vychádzame z videného v prvom kole. Pri viac, ako polovici zápasov sme sa dokonca zhodli na očakávanom víťazovi. Len aby to tak aj dopadlo…

Week 2
GameDenisVladoMartin
TEN – JAXTENTENTEN
TB – CARTBTBTB
PIT – DENPITPITPIT
PHI – LARLARPHILAR
NYJ – SFNYJSFSF
MIA – BUFMIABUFBUF
IND – MININDINDIND
GB – DETGBGBDET
CHI – NYGCHINYGNYG
DAL – ATLDALDALDAL
ARI – WASARIARIARI
LAC – KCKCKCKC
HOU – BALBALBALHOU
SEA – NESEASEASEA
Season4:97:610:3
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera