Pondelok, 22. júl 2024

Angličák, Ep. 4: Vardyho City

Stano Staško Stano Staško 01.10.2020
SITA/Laurence Griffiths/Pool via AP

Jamie Vardy vraj navštevuje psychológa, kde spolu rozberajú City…

Ostrovný futbal je v tomto ročníku plný emócii.. Veď ako parádne zahral útočník Leicestru v minulom kole na ihrisku belasého klubu z Manchestra?!

Angličák, Ep. 4: Vardyho City

V našom videopodcaste Angličák Stano Staško s Vladom Jančekom a jeho 10 ročným synom Jonym rozobrali atmosféru zápasov aj gólové situácie uplynulého kola.

Našťastie Jony nerozobral lego, pomocou, ktorého simulujeme situácie na ihrisku, zato si však vytvoril rubriku “Odveci vec”. A čo priniesol do štúdia? Dozviete sa, keď nás budete sledovať.

Rovnako aj to, ako tipujeme najbližšie kolo Premier League.

Ešte aj Vlado si pre vás vo svojej rubrike pripravil prekvapenie. Štyridsaťpäť minút máte čo pozerať.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera