Sobota, 25. máj 2024

VIP: Jubileum, predčasné vrcholy a zamrznuté úsmevy

Martin Petro Martin Petro 03.02.2021
SITA/Andrew Boyers/Pool via AP

Každý chvíľku ťahá pílku nožnú. V Poľsku by to možno prešlo ako fór so skomolenou slovenčinou. U nás sme všetok futbalový humor už tradične vtesnali do ani nie päťminätovej epizódy seriálu VIP, ktorý pochádza zo SkyBoxu v televízii Digi Sport.

VIP zo SkyBoxu

Z nadhľadu VIPky sa pozeráme na Premier league už päťdesiaty krát. Čože je to 50-tka? Keď sa nám páčia, veď vy viete, akú vekovú kategóriu mám na mysli.

V časti, ktorá mala premiéru ešte pred deväťgólovou explóziou ofenzívneho potenciálu Červených diablov sme ich prirovnali k ostatným tímom, ktorým sa podarilo vyvrcholiť na čelo tabuľky na kratučkú chvíľku. Všetkým zatiaľ krátko potom zamrzol úsmev na tvári. Aj Mourinhovi.

Ale už sa radšej pozerajte, ako nám strýco Marcin leštil topánky.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera