Sobota, 25. máj 2024

VIP: Najdrahšia ofsajdová pasca na svete

Martin Petro Martin Petro 10.02.2021
SITA/Lindsey Parnaby

Manchester United, domnelý líder tabuľky Premier league, padol do pasce. Nie do hocakej, rovno do najdrahšej ofsajdovej pasce na svete.

Vitajte pri ďalšej spomienke na nevydarené víkendové futbalové udalosti.

VIP zo Skyboxu

Moderátor sa tentokrát dostavil do VIPky v Skyboxe na DigiSport tévé v biednom stave. Že prečo? Celú noc vydržal ne-zas-pať, aby nakoniec aj tak nad ránom nevidel, čo mu slávna modelka sľubovala.

Nečudo, že sa potom verbálne odbavil na každom, kto mu prišiel pod jazyk. Na Mourinhovi, na OGS, na Arsenale, na…… no, radšej stlačte play.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera