Sobota, 25. máj 2024

VIP v Skyboxe DigiSportu oslavuje. Blahoželáme!

Foto: DigiSport

Kolega Martin Petro je jedna z prvých komét spomedzi pisálkov TakUrčitee. Skôr narodení si ho pamätajú z čias, kedy ešte sem-tam napísal článok aj na Prvý neobjektívny športový portál, čiže sem. Som naň hrdý, ako pekne ide hore.

Sedí vo VIPke v Skyboxe DigiSportu, čo je športová televízia vysielajúca čoraz viac futbalu a čoraz menej tenisu. Namiesto písania sem, tam tie svoje fóriky hovorí na kameru v štýle Drsný a Drsnejší.

Blahoželáme k narodeninám

Ako sa medzi kamarátmi sluší a patrí, k prvým narodeninám, ktoré pravidelná satirická krutoprísna vtipná športová nakladačka (VIP) vysielaná v rámci publicistického pořadu (Skybox) oslavuje, úprimne blahoželáme.

Do daru okrem tradičného nápoja sýtej farby, servírovaného kvôli pandémii virtuálne, prikladáme aj možnosť ukázať sa svetu fanúšikov TakUrčitee. Poznajúc ich preferencie nepochybujem, že si zgustnú.

Plnú VIPku divákov a spokojných šéfov prajeme, Martin!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera