Streda, 17. júl 2024

TakUrčitee Stanley Cup Challenge 2023: Kto získa najvzácnejší hokejový pohár?

Foto: TASR/AP Photo/Michael Dwyer

Osemdesiatdva zápasov základnej časti by sme mali za sebou. Boston dominoval, Crosby s Ovečkinom stíhajú Majstrovstvá sveta. Teda vlastne len Kanaďan. Začiatkom týždňa sa môže začať skutočná hokejová sezóna. Turnaj šestnástich najlepších o najvzácnejší hokejový pohár. Pri tej príležitosti si môžeme spolu, ako sa hovorí, zatipovať. Zapojte sa do TakUrčitee Stanley Cup Challenge 2023.

TakUrčitee Stanley Cup Challenge 2023

Na oficiálnej stránke NHL.com sme vytvorili TakUrčitee ligu, v ktorej si navzájom pomeriame prognostické schopnosti. Prvý pavúk som tam zavesil dobrovoľne, bez mučenia, volá sa Telovýchovný vedúci. Veď ako inak.

Hoci som oficiálne prvým fanúšikom Vegas Golden Knights na Slovensku a moji obľúbenci vyhrali Západnú konferenciu, nemám ich natipovaných ani do finále. Uznávam, tréner Cassidy v základnej časti porobil s klubom divy. Nemám ale pocit, že Vegas majú káder, s ktorým sa dajú vyhrať štyri vyraďovacie série. Ani keby sa na playoff vrátil úplne zdravý, na Slovensku po košickom zápase proti Kanade nepopulárny, Mark Stone.

Ako ste na tom vy? Pošlete do finále svojich obľúbencov, alebo uznáte, že favoritmi sú iní?

A potvrdí Boston najlepšiu základnú časť dominanciou v ceste za Stanley Cupom?

Nech sa páči, zapojte sa na NHL.com do TakUrčitee ligy.

https://bracketchallenge.nhl.com/en/league/61650

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera