Sobota, 25. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Hlúpy, hlúpejší a New York Jets

SITA/AP Photo/Ashley Landis

Ani sme sa nenazdali a máme pred sebou 16. hrací týždeň NFL. Po dnešku zostane už odohrať len posledné zápasy o týždeň a základná časť bude úspešne za nami.

Hlúpy, hlúpejší a New York Jets

Ešte pred týždňom bolo všetko jasné na opačnom konci rebríčkov sily klubov amerického futbalu. NY Jets mali presne nula výhier, keď dokázali prehrať všetkými spôsobmi, aké si dokážeme predstaviť. Dokonca aj legendárny zápas proti Raiders pokazil defenzívny koordinátor Gregg Williams naivným pokusom ubrániť najrýchlejšieho útočníka Las Vegas nedraftovaným nováčikom v posledných sekundách zápasu. Vyhodili ho hneď po zápase. Toho koordinátora, samozrejme.

Keď zostávalo prehrať posledné tri zápasy a najcennejší quarterback, ktorý čaká na drafte od Andrewa Lucka mohol byť hráčom Jets. Ale nie, neboli by to Jets, keby aj toto nespackali. Trevor Lawrence pôjde do Jacksonville, lebo tí majú aspoň toľko rozumu, že už žiaden zápas nevyhrajú.

LA Rams majú našliapnuté na výhru divízie NFC West, hrali doma a aj tak sa nechali zelenými newyorčanmi zaskočiť. Adam Gase, nemožný tréner Jets pokazil počas svojich dvoch rokov v klube všetko, čo mohol. Quarterbacka Sama Darnolda, aj šancu na zmenu firemnej kultúry lúzerstva po príchode rozdielového QB z draftu.

Euríčko na Week 16

Predposledná nedeľa základnej časti by mohla zamiešať poradím na prvých troch miestach našej internej tipovačky len keby sme sa na viacerých tipoch rozdchádzali.

Rozchádza sa len Martin Ferianec, na ktorého si ale treba dať pozor. Minulý týždeň ho o historický prvý čistý zápis a uhádnutú kompletnú zostavu nedeľňajších zápasov pripravilo len šokujúce víťazstvo New York Jets nad LA Rams.

Inak trafil všetkých jedenásť zvyšných zápasov a priblížil sa vedúcemu Vladovi Kurekovi na dohľad. Vlastne na päť zápasov, čo ešte môže do konca SuperBowlu otočiť vo svoj prospech. Rozhodnuté je asi len o poslednom mieste, to som si pre tento rok prenajal ja.

P.S. V našich televízoroch uvidíme zápasy Pittsburghu s Indianapolisom a Seattlu s LA Rams.

Week 16
ZápasDenisVladoMartin
NYJ – CLENYJCLECLE
BAL – NYGBALBALBAL
HOU – CINHOUHOUHOU
JAX – CHICHICHICHI
KC – ATLKCKCKC
PIT – INDINDINDPIT
WAS – CARWASWASWAS
SEA – LARLARLARSEA
DAL – PHIDALDALDAL
LAC – DENLACLACLAC
GB – TENGBGBTEN
Sezóna117:81128:70123:75
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera