Piatok, 17. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Priehrštie skvelých zápasov

Foto: SITA/AP Photo/David Becker

Keď pozorne počúvate lokálnych komentátorov amerického futbalu nadobutnete pocit, že úplne každý zápas a všetko, čo sa v ňom odohrá je skvelé. Nezdieľam s nimi bezbrehé nadšenie, no dnes sa neubránim superlatívom ani ja. Takú nabitú nedeľu krásnymi zápasmi sme už dávno nemali.

Priehrštie skvelých zápasov

Poďme poporiadku. O siedmej aj v našej televízii Philadelphia Eagles, líder NFC, privíta doma Tennessee Titans. Tí majú svoju divíziu AFC South skoro vo vrecku, hoci pred týždňom doma tesne prehrali s Cincinnati Bengals. Jets odleteli do Minesotty, kde Sauce Garner, výborný rookie corner bude brániť Justina Jeffersona, jedného z najlepších receiverov ligy.

O desiatej Bengals vyzvú Patricka Mahomesa v zápase dvoch možno najlepších quarterbackov NFL v aktuálnej sezóne. Joe Burrow nebude chcieť odvetu za zimné playoff doma prehrať, navyše sa mu vráti najlepší kamarát Ja’Marr Chase. V San Franciscu hrajú dvaja, ktorí vyhrali posledných 5, resp. 4 zápasy – domáci 49ers a hostia z Miami.

Jeden zápas lepší, ako druhý.

Euríčko na Week 13

Martin Ferianec si na čele drží náskok jedného bodu, teda v našom prípade uhádnutého zápasu. Jeho Lions hrajú dnes doma proti Jacksonville Jaguars a on svojim obľúbencom verí. Vlado Kurek zas spolu s ním tipuje, že jeho Giants doma zvládnu divízny zápas proti celkom rozbehnutému Washingtonu. Well, uvidíme.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera