Streda, 17. apríl 2024
NFL

Euríčko na NFL: Sezóna náhradníkov

SITA/AP Photo

Antonio Brown sa v klube New England Patriots dlho neohrial. Jeden z najlepších WR súťaže sa nechal vyhodiť z Oaklandu, aby ho pred dvoma týždňami angažovali u obhajcov SuperBowlu. Keď ale vyšli na povrch ďalšie obvinenia zo sexuálneho obťažovania, Bill Belichick poslal Browna k vode.

Hlavnou témou tretieho týždňa je ale niečo iné.

Rok náhradníkov

Jedna štvrtina tímov už používa, alebo v dnešnom kole použije, náhradného quarterbacka. Zmes zranení a slabých výkonov prinútila ôsmich trénerov aby siahli do rezerv.

Nicka Folesa v Jacksonville po zranení vystriedal Gardner Minshew II. a okamžite si vybudoval okolo seba kult. Chalan s fúzom ako z východonemeckého filmu vyhral v noci na piatok zápas proti Titans.

Okrem Folesa je do konca sezóny out Ben Roethlisberger (Steelers), na niekoľko týždňov Drew Brees (Saints) a Sam Darnold (Jets). Darnoldov náhradník Trevor Siemian sa v noci na utorok v dohrávke zranil do konca sezóny, Jets tak povedie proti Patriots na ihrisko tretí QB v sezóne. Poranená noha nepustí na trávnik ako Cama Newtona (Panthers).

Výkony viacerých ďalších borcov, ktorí začali sezónu ako tímové jednotky, boli neuspokojivé. Eli Manning (Giants) uvoľuje miesto Danielovi Jonesovi, Ryan Fitzpatrick (Dolphins) Joshovi Rosenovi.

Nepočítalo sa ani s Jacobym Brisettom, Colts mal predsa ťahať Andrew Luck, ktorý skončil s kariérou dva týždne pred ostrým štartom.

Mladíci a náhradníci na najdôležitejšej pozícii v celom športe. Máme sa na čo tešiť.

Euríčko na Week 3

Po dvoch týždňoch máme stále viac správnych, ako nesprávnych tipov. V minulom tipovaní sme s Vladom utiekli Martinovi o jeden uhádnutý zápas.

Dnes hrajú Patriots a Cowboys doma proti najslabším tímom AFC East a vlastne aj celej ligy. Neoplatí sa na nich staviť ešte ani s handikepom. Obaja by mali vyhrať o viac, ako o tri touchdowny.

Zápasom kola je ale stretnutie dvoch skvelých mladých QB. Chiefs – Ravens, od 19:00 aj na Sport2. Určite pozerajte, Pat Mahomes vs Lamar Jackson môže byť duel budúcnosti.

Druhým televíznym zápasom bude potom Seahawks – Saints. Seattle má náročnú divíziu NFC West, kde okrem Rams vyzerajú k svetu aj 49ers. Saints prídu bez Drewa Breesa, majú ale najlepšie plateného náhradníka. Teddy Bridgewater si môže konečne veľkú výplatu zaslúžiť.

Chargers – Texans môže zasa víťazovi dopriať kľúčový zápas v prípadnom zimnom súboji o divokú kartu v playoff konferencie AFC.

Week 3Denis S.Vlado K.Martin F. 
Bills – BengalsBillsBillsBengals
Eagles – LionsEaglesEaglesLions
Patriots – JetsPatsPatsPats
Vikings – RaidersVikingsVikingsVikings
Chiefs – RavensChiefsChiefsChiefs
Colts – FalconsColtsFalconsFalcons
Packers – BroncosPackersPackersPackers
Cowboys – DolphinsCowboysCowboysCowboys
Bucs – GiantsBucsGiantsBucs
Cardinals – PanthersCardinalsCardinalsPanthers
49ers – SteelersSteelersSteelers49ers
Seahawks – SaintsSeahawksSeahawksSeahawks
Chargers – TexansTexansChargersChargers
Browns – RamsRamsBrownsRams
Week 28:68:68:6
Sezóna16:1116:1115:12
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera