Nedeľa, 26. máj 2024

TakUrčitee športový Kvíz bez stresu – začíname

Stano Staško Stano Staško 20.03.2020
AP Photo, File

Priatelia, kamaráti, športoví fanúšikovia. Kríza nás zastihla nepripravených, v dohľadnom čase nevidíme ani len to svetlo na konci tunela. Čo robiť? S Telovýchovným vedúcim sme sa rozhodli zabávať vás športovými kvízmi.

TakUrčitee Kvíz bez stresu

Stresovať sa v čase bez zápasov a v domácej karanténe, to je najjednoduchšie. Niet do čoho pichnúť stávku na obľúbený klub, ani kam prepnúť televízny program. Dobre vám radím, nestresujte.

Radšej strávte pár chvíľ namáhaním fanúšikovských závitov v rámci mozgovej kôry. Udržujte kontakt so športom inak.

TakUrčitee Kvíz bez stresu preverí vaše pamäťové schopnosti. Každý kvíz bude mať desať otázok, s nerovnomerným rozdelením bodov, podľa obtiažnosti úlohy. Spolu môžete získať bodov 25. Tak schválne, koľko sa vám podarí na prvýkrát?

Chceme od vás, aby ste ho vyplnili bez googlenia. Opakujem, bez-goo-gle-nia. Teraz sa ukáže, akí ste dobrí.

P.S. šírte prosím dobré meno kvízovo po vašich sociálych sieťach. Keď sa náš nápad ujme, začneme súťažiť o ceny. Tak prisľúbil Telovýchovný vedúci. A teraz do toho, veľa šťastia praje Kvízmajster Stano (s taškou).

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera