Sobota, 25. máj 2024

Je to Tutovka. Sme späť!

Martin Petro Martin Petro 05.02.2021
SITA/Clive Rose/Pool via AP

Názor je ako zadok. Má ho každý, no nie každý by sa s ním mal chváliť na verejnosti. My s Bohumilom sme sa rozhodli ísť s kožou na trh a o tom, čo si myslíme o vybraných stávkových príležitostiach sa chceme rozprávať každý týždeň v rámci podcastu Takurčitee, ktorý bude dedikovaný špeciálne pre svet tipérov. Vitajte pri obnovenej premiére Tutovky. Moje meno je Martin Petro.

Tutovka sa vrátila

Ospravedlňte pri niektorých témach náš pomalší ťah na bránu a kostrbatý prechod k pointám, no potrebovali sme sa vyrozprávať, keďže nás doma manželky k slovu púšťajú iba málokedy. V prvej epizóde sme odpálili niektoré rubriky, ktorým by sme sa chceli venovať pravidelne.

Rubrika Tesne vedľa, kde si pripomenieme zápasy, ktoré sa počas týždňa rozhodli v úplnom závere a mohli sa vďaka nemu tikety buď trhať, alebo bozkávať úplne všade. V tom druhom prípade sa rubrika prechodne premenuje na Hrobárovi z lopaty.

V rubrike Listáreň sa tešíme na vaše príbehy z „fachu“. Pošlite nám, čo ste počas svojej kariéry tipéra zažili – pri akých situáciách by sa vášmu srdcovému tepu nedopočítal ani ortuťový tlakomer. Skrátka, skutočné príbehy, ktoré napísal sám gambling. Zverejníme, doplníme, usmejeme sa spoločne.

Čierne kone a obličky

V rubrike Čierny kôň budeme hľadať kone totožnej farby, takzvaných outsiderov pre najbližšie stávkové kalendárium, pre najbližší víkend a okolie. Táto časť bude venovaná všetkým stratégom, ktorí ľúbia koštovať vyššie kurzy. Z toho dôvodu zrejme tieto tipy nebudú mať vysokú úspešnosť, no keď sa raz za čas trafíme, bude to stáť za to.

V občasnej rubrike How do you do sa pozrieme na metodiku tipovania ako takého. Pokecáme o spôsoboch, ako získať ten povestný edge – alebo sa oňho aspoň pokúsiť. Tentokrát sme si vzali na paškál prvý tenisový grandslam v Austrálii, v koronafree country. Bavili sme sa o tom, ako sa postaviť k live tipovaniu a ako poľovať na zaujímavé kurzy.

V ťažiskovej rubrike Tutovka (s podtitulom Na čo by som stavil obličku, keby som musel) sa obidvaja s Denisom pozrieme na presne jeden tip, ktorému veríme najviac. Samozrejme, musí spĺňať kritéria určitého minimálneho kurzu. Žiadne také, že United porazí Sheffield a podobne. Aby sme priliali trochu korenia do ohňa, pri tejto rubrike do toho pôjdeme aj za naše vlastné peniaze.

No a napokon Téma (zápas) týždňa, v ktorej sa pozrieme na zápas, ktorý by mal byť z hľadiska diváckej atraktivity ten najzaujímavejší – čo však nemusí hneď znamenať, že sa naňho bude dobre tipovať. V tomto prípade to je Superbowl. Bohumil ho vo svojej analýze rozobral na súčiastky. 

Ďakujeme už vopred za pozornosť a veríme, že nás časom zaradíte medzi obľúbených kecálkov.

A že spolu s nami na športoch aj niečo vyhráte.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera