Streda, 17. júl 2024

TakUrčitee Podcast má narodeniny. Oslavuje novým logom a tenisovou epizódou

SITA/AP Photo/Andy Brownbill

Pred štyrmi rokmi, v januári 2017, vznikol prvý slovenský športový podcast. TakUrčitee podcast. Odvtedy sa v športe veľa vecí udialo a veľa nezmenilo. Napríklad v tenise.

Nové logo, starý známy hosť

K štvrtým narodeninám sme si dopriali nové logo a čoskoro pribudnú ďalšie vetvičky na strom podcastov pod značkou TakUrčitee. Do podcastu sme si ale zavolali starého známeho hosťa.

Marek Vaňous, tenisový novinár a komentátor prišiel porozprávať o tom, čo je nové v tenise.

V epizóde č. 95 sa dozviete

  • Ako tenis zvláda výzvy spojené s pandémiou
  • Čo čakať od Slovákov v slabších časoch nášho tenisu
  • Meno nádejného tenistu, ktoré si treba zapamätať
  • Kto bude mať v roku 2025 najviac grandslamov – Federer, Nadal, alebo Djokovič

TakUrčitee Podcast nájdete na SoundCloud, Spofity aj iTunes.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera