Nedeľa, 21. júl 2024

Máme výsledky TakUrčitee Basket.sk March Madness Challenge

SITA/AP Photo/Darron Cummings

Priatelia univeriztného basketbalu, máme po sezóne. Síce to pár dní trvalo, no máme aj výsledky TakUrčitee Basket.sk March madness Challenge.

Víťazom Maxovbracket

O víťazovi rozhodlo štyridsať bodov, získaných navyše hneď v prvom kole turnaja NCAA najlepších amerických univerzít. Maxovbracket práve o tieto body porazil bracket s názvom Bojo a získal prvé miesto a tenisky od partnera súťaže, TheStreets.eu. Výhra univerzity Baylor nad Gonzagou v pondelkovom finále znamenala spolu 1920 bodov pre nášho víťaza.

Len 2,6% zo všetkých pavúkov získalo viac bodov, ako Maxov. A boli ich milióny!

Cenu útechy ovplyvnil Kobe Bryant

Patrón súťaže, najkrajší basketbalový fanúšik medzi komikmi, Joe Trendy rozhodol, že cenu útechy získa ten, kto skončí na 24. mieste spomedzi všetkých účastníkov. Prečo 24? Lebo také čislo nosil hrdina fanúšikov Los Angeles Lakers, Kobe Bryant. Šťastie sa usmialo na hráča s nickom Mato94, ktorého Bracket94 skončil s 800 bodmi na dvadsiatomštvrtom mieste.

Prosím o email na bohumil@takurcitee.sk, aby sme mohli prepojiť víťaza s TheStreets.eu a zabezpečiť doručenie odmeny.

Ďakujem všetkým šiestim desiatkam hráčov, patrónovi Joeovi aj TheStreets. Vidíme sa najneskôr o rok pri ďalšej súťaži na TakUrčitee.sk.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera