Nedeľa, 30. jún 2024

City dnes šlágruje s Tottenhamom, no Pepe s Josém si do náručia zaručene nepadnú

Štewo Biroš Štewo Biroš 13.02.2021
AP photo/Jon Super, Pool

Volá znova Albion, slávna zem Jútov, Sasov a iných šašov, vitajte, priatelia.

LEICESTER – LIVERPOOL

Bitka veľkých eL na King Power Stadium sľubuje pestré dekórum loptových nuáns, rodená džentlmenská dvojka Rodgers – Klopp kope na víťazstvo pri kurzoch 3,4 versus 2,1.

Nehaňte Bekera, vybúrte sa radšej medzi hlupákmi na fejse a jeden z výstavných stretov víkendu si vychutnajte radšej bez stávok a v kalokagatickom pokoji pivkovej nirvány.

MAN CITY – TOTTENHAM

Pepe si s Josem na rozdiel od hore spomenutej dvojice až tak vrúcne do náčuria zaručene nepadnú, ruvačka najfreudovskejších futbalových eg na Etihade každopádne sľubuje najprv napoleonskú prešpekulovanosť až potom futbal.

Víťazná šnúra Citizens provokuje červeným súknom aj menšieho mača ako je Mourinho, vsadím dvadsaťročnú poistku v Amslico, že Kane so Sonom dnes pripravia domácemu erbu báárs zapeklité chvíle.

ARSENAL – LEEDS

Radšej skončím dvanásty s parádnym futbalom ako ôsmy s biednym. Bielsa je proste týpek, rýdza „stará“ škola snúbiaca unikátnu hypermodernu, čo neguje prvoradosť trofejí a zlata a na oltárny piedestál guľatej hry hier kladie jej podstatu a primárne poslanie– ľudskú radosť.

Neexistuje, a už dlho neexistoval v svetových ligách tím ala Leeds. Ave Peacocks. And nothing else matters.

Vyhýbajte sa koňšpiráciám, koňfliktom a KOroŇavírom a dopremierligotania, priatelia.

Joe Trendy SPORTS podcast k Premier league

Ďalšie články o futbale

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera