Sobota, 18. máj 2024

Škrtelov koniec v Serii A?

Foto SITA/AP

Od dnešného rána sa vynárajú informácie, že Martin Škrtel už nie je hráčom Atalanty Bergamo.

Čo si o tom máme myslieť?

Talianske médiá aj oficiálny twitterový kanál talianskej ligy uvádzajú, že Atalanta Bergamo rozviazala zmluvu s Martinom Škrtelom pre jeho zdravotné problémy a hľadá nového obrancu.

Škrťo už ani nefiguruje na súpiske pre dnešný domáci zápas s FC Turín. Jeho pôsobenie v talianskom klube tak trvalo len 20 dní. To, o aké zdravotné problémy ide, doteraz nikto neinformoval.

Škrtel sa mal predstaviť v jesennom otváracom dueli Tehelného Poľa pre reprezentačné účely proti Paraguaju, kde sme sa s ním mali rozlúčiť s dvojkrížom na hrudi. Veríme ale, že náš bývalý kapitán je v poriadku a jeho kariéra takýmto groteskným spôsobom neskončí. Určite by si to nezaslúžil.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera