Nedeľa, 26. máj 2024

Šport predáva svoju dušu, hovorí odborník na marketing

HNtelevízia

Roman Krajniak sa venuje športovému marketingu a v štúdiu HNtelevízie sa s Telovýchovným vedúcim rozprával hneď na niekoľko tém.

Katar, futbal, hokej

Majstrovstvá sveta v atletike v Katare boli viac kontroverzné, ako úspešné. Navyše sa v regióne hotujú usporiadať MS vo futbale. A ako riešia marketing veľké slovenské športové zväzy? Futbalisti aj hokejisti si z času na čas musia od fanúšikov vypočuť spŕšku kritiky.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera