Sobota, 20. apríl 2024

25 Majstrovstiev – 1998. Nagano aj Majstrovstvá sveta sme chceli inak

RTVS

Stano Staško sa v glosovaní hokejových šampionátov dostal k slávnemu roku 1998. Do Nagana smerovali najlepší hokejisti sveta a patriť k nim chceli aj Slováci.

Nakoniec to bolo inak

Smutné tváre divákov Pálffyho, Demitru a spol. sprevádzali márny boj reprezentačného tímu o postup do hlavnej súťaže na Olympiáde. Podarilo sa napraviť si chuť aspoň na majstrovstvách sveta?

Sledujte ďalšie pokračovanie televízneho seriálu návratov 25Majstrovstiev.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera