Nedeľa, 14. apríl 2024

25Majstrovstiev – 2006. Začala sa prestavba

RTVS

Majstrovstvá sveta 2006 sa hrali v Rige. Do Lotyšska si bral tréner Hossa dvoch synov a k nim kopec mladých hráčov, nováčikov na MS.

Začiatok turnaja, ktorý sa hral pár mesiacov po olympiáde, poznačili zranenia kľúčových hráčov. Lašákova noha a koleno Mariána Hossu zamestnali tímových lekárov.

Ako sme nakoniec na turnaji dopadli? Pripomeňte si v spomienkovom televíznom seriáli 25Majstrovstiev.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera