Nedeľa, 30. jún 2024

Euríčko na Slovákov: Posledný Lacov gól

SITA

Odkedy sme sa čítali naposledy, Slováci rozbili Britov podľa predpokladov, ale nikto iný nám nepomohol. A konečne som niečo vyhral!

Euríčko na Slovákov

Majstrovstvá sveta 2019 v Košiciach a Bratislave sa pre slovenský tím skončia dnes podvečer. Ani štyri výhry nepomôžu nasadnúť na IC Macejko a odfičať do hlavného mesta na štvrťfinále. Škoda, títo chlapci si zaslúžili lepšiu odmenu za predvedené výkony.

Mne sa podarilo zaznamenať druhý víťazný tip. V článku pred šiestym hracím dňom Slovenska som v sobotu trafil víťaznú kombináciu zápasov ostatných tímov. Výhra 15,36 € potešila, mohla byť aj vyššia. Mal som podané aj na presný výsledok proti Britom – 6:1. Držal skoro celú poslednú tretinu, až ho David Bondra tesne pred koncom zmenil.

Dnes prebehnú v Steel Aréne dve rozlúčky. Slovenský národný tím sa bude lúčiť s turnajom, na ktorom ukázal pekný hokej. Fanúšikom dal nádej na lepšiu budúcnosť. To nie je málo.

A posledný zápas v kariére odohrá Laco Nagy. Na mieste, na ktorom ešte na starom Zimnom štadióne Ladislava Trojáka vyrástol na skvelého hokejistu. Rozlúčka bude dojemná, posledný majster sveta z Goeteborgu v reprezentácii povie veľkému hokeju nadobro zbohom.

Vklad 1 €, Možná výhra 103,12 €

Dnes sa hrá posledných šesť zápasov v skupinách a štyri z nich som zapojil do výhernej kombinácie. Aspoň dúfam.

Slovensko sfúkne aj Dánov a Nórsko remizuje s unaveným a demotivovaným Lotyšskom. Večer potom Švédi porazia Rusov a vyhrajú skupinu a Kanaďania s Američanmi potiahnu nadčas. V predĺžení potom niekto zvíťazí.

Vklad 7 €, Možná výhra 25,20 €

Nemôžem inak. Musím posledný tip seriálu Euríčko na Slovákov venovať Lacovi Nagyovi. Pevne verím, dúfam a prajem mu, aby dnes strelil gól. Studenič s Krištofom na to ešte budú mať príležitostí dosť. Mohli by mu to znova pekne naservírovať pred prázdnu bránku, ako proti Francúzom.

Laco, držím palce!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera