fbpx
sobota, 23. januára 2021
Ladislav Nagy
SITA
Hokej

Euríčko na Slovákov: Posledný Lacov gól

Odkedy sme sa čítali naposledy, Slováci rozbili Britov podľa predpokladov, ale nikto iný nám nepomohol. A konečne som niečo vyhral!

Euríčko na Slovákov

Majstrovstvá sveta 2019 v Košiciach a Bratislave sa pre slovenský tím skončia dnes podvečer. Ani štyri výhry nepomôžu nasadnúť na IC Macejko a odfičať do hlavného mesta na štvrťfinále. Škoda, títo chlapci si zaslúžili lepšiu odmenu za predvedené výkony.

Mne sa podarilo zaznamenať druhý víťazný tip. V článku pred šiestym hracím dňom Slovenska som v sobotu trafil víťaznú kombináciu zápasov ostatných tímov. Výhra 15,36 € potešila, mohla byť aj vyššia. Mal som podané aj na presný výsledok proti Britom – 6:1. Držal skoro celú poslednú tretinu, až ho David Bondra tesne pred koncom zmenil.

Dnes prebehnú v Steel Aréne dve rozlúčky. Slovenský národný tím sa bude lúčiť s turnajom, na ktorom ukázal pekný hokej. Fanúšikom dal nádej na lepšiu budúcnosť. To nie je málo.

A posledný zápas v kariére odohrá Laco Nagy. Na mieste, na ktorom ešte na starom Zimnom štadióne Ladislava Trojáka vyrástol na skvelého hokejistu. Rozlúčka bude dojemná, posledný majster sveta z Goeteborgu v reprezentácii povie veľkému hokeju nadobro zbohom.

Vklad 1 €, Možná výhra 103,12 €

Dnes sa hrá posledných šesť zápasov v skupinách a štyri z nich som zapojil do výhernej kombinácie. Aspoň dúfam.

Slovensko sfúkne aj Dánov a Nórsko remizuje s unaveným a demotivovaným Lotyšskom. Večer potom Švédi porazia Rusov a vyhrajú skupinu a Kanaďania s Američanmi potiahnu nadčas. V predĺžení potom niekto zvíťazí.

Vklad 7 €, Možná výhra 25,20 €

Nemôžem inak. Musím posledný tip seriálu Euríčko na Slovákov venovať Lacovi Nagyovi. Pevne verím, dúfam a prajem mu, aby dnes strelil gól. Studenič s Krištofom na to ešte budú mať príležitostí dosť. Mohli by mu to znova pekne naservírovať pred prázdnu bránku, ako proti Francúzom.

Laco, držím palce!