Sobota, 25. máj 2024

Ja neplačem, vy plačete. Zdena Cháru prekvapilo pri návrate do Bostonu video s fanúšikmi

FOTO TASR/AP

Po prvý raz v tejto sezóne sa slovenský obranca Zdeno Chára predstavil v novom drese Washingtonu Capitals v bostonskej TD Garden, kde predtým pôsobil 14 sezón.

Návrat do Garden

Dlhoročnému kapitánovi klubu pripravili domáci spomienkové video, ktoré počas zápasu pustili na kocke. V stoji mu tlieskali všetci hráči Bruins na striedačke, Chára bol po tomto momentne očividne dojatý.

Do ďakovačky zapojiil divákov, ktorí ešte stále nemôžu v Bostone na zimný štadión. Nahrali slovenskej legende Medveďov dojemné odkazy, pri ktorých sa najvyššiemu hokejistovi histórie a bývalému kapitánovi Bruins tlačili do očí slzy.

Pozitíva Capitals

Pre Zdena to bol dôležitý zápas. Som za neho skutočne šťastný, že sme mu dokázali pomôcť a získať pre neho víťazstvo v jeho prvom zápase v Bostone po prestupe k nám,” povedal pre nhl.com tréner Washingtonu Peter Laviolette, ktorý mal aj ďalší dôvod na radosť. Stal sa 15. trénerom v NHL so 650 víťazstvami.

Hokejisti Washingtonu natiahli víťaznú sériu v zámorskej NHL na štyri zápasy. V noci na štvrtok zvíťazili na ľade Bostonu 2:1 po nájazdoch aj vďaka asistencii slovenského útočníka Richarda Pánika. S 30 bodmi sú Capitals na čele tabuľky Východnej divízie.

Zdeno Chára odohral takmer 17 minút, štatistiku si vylepšil pluskou.

Odoberať Newsletter

(C) Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera