Pondelok, 20. máj 2024

Richard Lintner o Slovane, lige aj o Šatanovi s Ramsaym pri reprezentácii

HNtelevízia

Už vo štvrtok privítajú zimné štadióny od Michaloviec po Bratislavu fanúšikov najlepšieho slovenského klubového hokeja. Zápasom VSŽ Košice – Slovan Bratislava sa začne nový ročník Tipsport ligy, ktorá má v novej sezóne viac tímov, ale aj ľudí, ktorí o lige rozhodujú.

S jedným sa rozprával Telovýchovný vedúci v štúdiu HNtelevízie.

Richard Lintner v HNtelevízii

Richard Lintner hovoril o Slovane, o lige, o Šatanovi s Ramsaym pri reprezentácii, ale aj o tom, prečo sa slovenským majstrom v Lige majstrov zatiaľ veľmi nedarí.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera