Sobota, 25. máj 2024

Tutovka: El Clásico, derby pražských S a nápoje, ktorými zapíjame prehry

SITA/AP Photo/Bernat Armangue

Martin a Denis sa v Listárni vrátili k veľkonočným sviatkom, ktoré boli pre niekoho veselé a pre iného skôr dôvodom na zapíjanie žiaľu.

Tutovka, podcast pre tipérov

Cez víkend nás čakajú krásne zápasy v La Lige (Real – Barcelona), starom dobrom Československu (Slavia – Sparta, DAC – Slovan) a samozrejme aj v Premier league (Tottenham – Manchester United).

Ako bonus návod, ako poriadne tipovať golf, keďže sa cez víkend hrá golfový Wimbledon – turnaj Masters.  

Vaše tikety a iné zážitky posielajte na adresu tutovka@takurcitee.sk.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera