Nedeľa, 26. máj 2024

Nábor pisálkov. Povedz to u nás na plnú hubu!

TakUrčitee

Priatelia, kamaráti, fanúšikovia, hejteri. Znova nadišiel ten čas. Radi by sme pri príležitosti blížiaceho sa športového superroku 2020 2021 vliali novú krv našim stránkam.

Ako Telovýchovný vedúci Prvého neobjektívneho športového webu na Slovensku vyzývam majstrov pera, aby sa k nám pridali.

Nemusíš hrať futbal ako Lionel

…ale môžeš hrať tak, ako Martin Petro. Elitný priam legendárny forward futsalových paluboviek bol jedným z prvých, ktorí sa k nám pred šiestimi rokmi pridali. S Martinom spolupracujeme odvtedy až dodnes, okrem článkov aj na televíznych scenároch. Dnes je etablovaným komentátorom tenisu na Digi Sporte a neviem, či viete, ale na jeseň spustil rubriku #VIP v rámci relácie Skybox v pondelok večer. O futbale, samozrejme.

Ak trpíš podobnou láskou k futbalu ako Martin (a Marys, Richard, Miloš a ďalší), budeš u nás vítaný. V rámci demokracie dokonca môžeš aj fandiť ľubovoľnému slovenskému, ale aj európskemu klubu.

Nemusíš hrať hokej ako Mário

O hokeji viac píšeme, ako ho hráme. Vlastne ani neviem, koľkí z nás majú doma výstroj, okrem Gaba z Hamuliakova. Ja mám hokejbalovú a korčule k tomu, hoci som ich celý rok poriadne nezaviazal. Mišo Hudák sa síce tvári, že má priveľa roboty, podľa mňa je len frustrovaný z vývoja v Detroite Red Wings a VSŽ Košice. Nemusíš sa dokonca ani vediečť korčuľovať, keď ti ale zdvíha adrenalín zápas v Tipsport lige, či hokej repre výberu pod trénerom Ramsaym, ozvi sa.

A keď kvôli NHL vstávaš skoro ráno, alebo hráš Playko do noci, nenechaj si svoje postrehy pre seba. Zamiešaj slovami, napriahni príklep na klávesnici a prihraj článok.

Nemusíš byť ani herec ako Leonardo

V tomtom roku sme rozbehli aj totok, sekciu Popkultúra. Pozeráš seriály? Máš názor na hudbu, film, alebo počítačovú hru? Sem s ním.

Ako na to?

Je to pomerne jednoduché. Vyber si ľubovoľnú tému, napíš o nej pár riadkov tak, aby si Telovýchovného vedúceho svojim textom pobavil. Článok pošli na bohumil@takurcitee.sk a potom nech sa už deje vôľa šéfova.

Benefitmi sú okrem večnej internetovej slávy a prestíže zaradenie do prísne tajnej redakčnej skupiny na Facebooku, pravidelná výmena postrehov a podpichovačiek s ostatnými pisálkami a z času na čas možnosť prepotiť krásne redakčné dresy na futbalovom, či florbalovom turnaji.

Tak neváhaj a píš!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera