Nedeľa, 26. máj 2024

Nechaj sa zviezť Stanom Staškom a podporíš dobrú krajinu

Nadácia Pontis

Špeciálny vianočný taxík sa vracia do bratislavských ulíc. Za DAR a dobrý pocit sa môžeš odviezť so slovenskými osobnosťami. Pridaj sa a dopraj si zážitky z darovania v rámci projektu Dobrá krajina nadácie Pontis.

Jazdou za DAR a dobrý pocit podporíš neziskovky z DobráKrajina.sk a nudnú jazdu taxíkom ti oživí jedna zo známych tvárí. Jednou z nich je aj náš Stano.

Stano ťa zvezie už dnes

Ak si dnes, vo štvrtok 5. decembra objednáš #vianocnytaxik v aplikácii HOPIN (nájdeš ho označený sánkami), zvezie ťa herec, improvizátor a člen TakUrčitee tímu Stano Staško.

Každý tvoj dar v taxíku sa navyše ráta 2x – zdvojnásobí ho totiž firma NaturaMed Pharmaceuticals. Pomôžeš tak hneď dvojnásobne!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera