Nedeľa, 26. máj 2024

Ako zabiť čas v karanténe: F1 na PC je zadarmo

Gabriel Vass Gabriel Vass 17.03.2020
AP Photo/Rick Rycroft

Kedže vonku to nie je v týchto dňoch bezpečné, (jedine že by ste mali zakúpené sezónne skipassy do Jasnej) prinášame vám zopár domácich tipov na zabitie času.

Či už ste fanúšikom hier alebo televízora, dúfame, že vás nasledujúci zoznam osloví.

Herné tipy

F1 2019

Najväčšia pecka na úvod. Teraz je reč o PC verzii tejto hry. Možno nie ste najväčším fanúšikom efjednotky, ale v týchto dňoch vás tento šport môže doslova chytiť za srdce. Do stredy 18. marca je na Steame úplne zadarmo a v nasledujúcich dňoch s výraznou, 70% zľavou.

Klávesnica a gamepad sú fajn, ale hrať túto hru s volantom je na nezaplatenie a umocňuje zážitok z hry. Nádherná grafika, súpisky tímov z konca sezóny, detailné nastavenia… To je len krátky vycuc z výhod ktoré ponúka táto hra.

„Berte, kým je to zadarmo“, hovorí slovenské príslovie.

FIFA 20

Najnovšia verzia futbalového „simulátora“ prichádza tiež so zaujímavou cenovkou. V týchto dňoch ju na PC zoženiete už od 22€ (na tomto odkaze). Cena pri PS4 a Xboxe je okolo 30€.

Túto hru netreba predstavovať, už vyše 20 rokov každoročne prichádza do našich domácností. Vytvára ale aj nekompromisne ničí dlhoročné priateľstvá.

Práve teraz je čas na to odohrať niekoľko sezón, vychovať hráča od nuly, vyskúšať si rôzne medzinárodné turnaje, atď.

“EA Sports ic ina gejm…”

Filmové tipy

Koľkí z vás si už stihli povedať, že by si radi dali nejaký filmový maratón?

Ked sa spomenie maratón, asi prvá vec čo mi napadne je určite Pán Prsteňov. Posledná, tretia časť vyšla pred neuveriteľnými 17-timi rokmi. A keď to chcete dostať na ultimate level, ešte predtým absolvujete trilógiu Hobbit.

Zaujímavé môže byť aj zhliadnutie originálnej šestky Star Wars. Pre niekoho môže byť lákavý aj Indiana Jones, natočený v osemdesiatych rokoch minulého storočia. Ani Harry Potter nie je na zahodenie, hoci chodí v televízii niekoľkokrát ročne.

Pre lepší výber, nech sa páči počet hodín, ktoré sa vám takto podarí zabiť stráviť vo výbornej spoločnosti

Hobbit + Pán Prsteňov: 17 hodín (20 pokiaľ ide o režisérske verzie)

Star Wars 1-6: 13 hodín

Harry Potter 1-8: 20 hodín

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera