Streda, 17. júl 2024

Prvý športový prieskum fanúšikov Takurčitee

Gabriel Vass Gabriel Vass 30.01.2020
SITA

Už dhšie nás zaujíma, čo vás zaujíma.

Na FB stránke Takurčitee je približne 30 tisíc záujemcov o naše neobjektívne športové spravodajstvo a my sme zvedaví, do akých kategórií jednotliví fanúšikovia patria.

Športová anketa

Pripravili sme si pre vás prvý športový prieskum fanúšikov TakUrčitee, kde sa môžete vyjadriť ku svojim obľúbeným športom, hráčom, či klubom. Vaše odpovede následne spracujeme a vy sa v článku dozviete, ako vyzerajú preferencie čitateľov.

Anketu prosím vyplňte kliknutím na tento odkaz.

Prieskum je anonymný, zbierame iba odpovede, žiadne vaše údaje. Nemusíte sa báť, že vás niekto sleduje. Ani v Bratislave a už vôbec nie na 5th Avenue.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera