Sobota, 29. jún 2024

UEFA dostala facku od veľkoklubov. Znamená vznik Superligy zánik futbalu? Futbalový reportér Andrej Zvolenský v Joe Trendy Sports Podcaste

TakUrčitee - Joe Trendy

Futbalový svet je v šoku! Dvanásť veľkoklubov aka bohatých klubov oznámilo vznik Superligy.

UEFA im hrozí vylúčenim z domácich súťaží a ich hráčom zákaz reprezentovať svoje krajiny. Je to zlý krok alebo zaslúžená facka pre UEFA, ktorá je ovešaná korupčnými škandálmi a má vo futbale monopol? Mojím hosťom bol futbalový komentátor Andrej Zvolenský.

Joe Trendy Sports Podcast, Ep. 42

Bavili sme sa aj o novom formáte Ligy Majstrov, slovenskej reprezentácii a slovenskej lige. Pekné počúvanie.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera