Nedeľa, 26. máj 2024

Košické konšpirácie

Foto SITA/AP

Kolín. Kodaň. Košice. Macejko-ko-ko. Trojuholník, ktorý má v strede čo? No predsa oKO! Stále to nie je nikomu jasné, že náš tím mal na majstrovstvách sveta osud spečatený tri roky dopredu? Bolo to jednoznačné fiasKO. K.O., chápete? O rok to bude čo? No predsa ŠvajčiarsKO!

USA

Prečo išiel Peťo do Ameriky? Prirodzene, rozdávať špáradlá. Donald a družina boli na oko spokojní. Išlo ale o čistú frašku. Vedeli, že aj keď prehrajú, našich bezpečne vyšachujú. Nepomohli by nám ani vztýčené hokejky miesto Tatry, Matry a Fatry.

Fínsko

Fatra bola nakoniec na opicu z víťaznej eufórie neúčinná. Vytriezveli sme z medailového sna, ešte sme aj stúpili do hov…kaka. Kakko stúpol na ľad, fúkol nám zľava aj sprava a bolo po zábave.

Kanada

Zámorskí imigranti počas letu vypustili chemtrails a nastavili naše sústredenie na 58 minút a dosť. Ako inak si dokážeme vysvetliť obe zlyhania? Aspoň sme im ukázali našu silu, keď sme ich patrične vypískali. Aj sme tomu hajzlíkovi vynadali ako nám papuľa narástla. Konečne sme sa zobudili, Slováci! Ale bolo to málo!

Nemecko

Kancelárka špáradlá nepotrebovala. Potrebovala výhru. Stačilo otvoriť bránu a spoľahnúť sa na efekt kanadského pieskovania. Podľa očakávaní jej to stačilo.

Francúzsko a Británia

Nech to nevyzerá, že nás na vlastnom turnaji úplne dodzigajú, nechali nás tieto dve veľmoci vyhrať. Keby chceli, rozdrvia nás s prstom v nose. Diktát Únie je neúprosný. Netreba sa podriaďovať. Musíme si zachovať vlastné tradície. Odboj vedie Libor. Volíme Libora!

Dánsko

Nemeckí židojašteri zvliekli kožu a podľa očakávaní „prehrali“ s Amerikou. Dúfam, že to videli všetci. Na protest sme nemali ani na posledný zápas nastúpiť. Tak ako Richard, Marek a Christián. Zranenia? Tak určitéé. Tu sa chystala revolúcia. Aj na Liborovi bolo vidno, že ho kolaboranti stiahli do zápasu proti vlastnej vôli. Nevolíme Libora!

Díky Laco. Díky Miro. Díky fakt.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera