Štvrtok, 25. júl 2024

Narodeninová súťaž: TakUrčitee kvíz bez stresu o ceny

SITA/Ján Viazanička

Prvý apríl je zvláštny dátum. Ľudia si zvyknú robiť žarty. Určite ste aj vy niekoho aspoň raz v živote nachytali. Pre nás v Takurčitee je dnešný deň mimoriadny z iného dôvodu.

Narodeniny

Dnes má Prvý neobjektívny športový portál presne sedem rokov! Sedem rokov, počas ktorých si pisálkovia zo všetkých kútov Slovenska merajú sily s odozvou fanúšikov obľúbených, aj neobľúbených športov, športovcov aj športovkýň. Spolu sme oslávili nejeden úspech, oplakali nejednu prehru a ventilovali toľko fanúšikovskej frustrácie, že až.

Po celý čas sme sa snažili vás zabávať. Ukázať a dokázať, že šport nie sú len góly-body-sekundy, ale aj kontext, nadhľad a občas treba aj pohnúť rozumom. Spolu vychovávame internetové (ale už dávno aj podcastové a televízne) dieťa. Sedemročné by už malo vedieť čítať, písať a aj napočítať aspoň do desať. Namiesto toho si vymyslelo športový kvíz. Nie jeden, rovno hneď tri.

Súťaž

Aj tak sa doma určite nudíte pri reprízach starých hokejov. Včera Ži-go-si-naj-lep-šííí!, dnes Bondra-tyčka-gól!

Máme pre vás teda rovno narodeninovú Súťaž.

Jej pravidlá sú jednoduché: do Veľkej noci prebehnú tri TakUrčitee kvízy bez stresu. Získané body v nich sa budú spočítavať a kto ich získa najviac, vyhrá športovú knihu z police Telovýchovného vedúceho. Keď bude
googliť správne odpovedať viac súťažiacich, víťaza určí náhodný žreb. Knihu vyhrá aj víťaz každého z troch kôl, použitím rovnakého princípu. No aj jednu dáme aj náhodnému súťažiacemu ako cenu útechy. Pravidlá Súťaže sú aj oficiálne spísané.

Prvé kolo je hokejové. Ukážte, čo viete, alebo si pamätáte, zo slovenskej histórie, ale aj z NHL, KHL a ženského hokeja. Veľa šťastia a nezabudnite, hráme fér. Tak nestresujte a šup do toho 🙂

<

Súťaž Narodeninový TakUrčitee kvíz bez stresu prebieha v súlade s Pravidlami ochrany osobných údajov a Všeobecnými podmienkami súťaží. Pravidlá Súťaže si môžete prečítať tu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera