Piatok, 24. máj 2024

Kanoistika-ME: Štyri slovenské lode postúpili do semifinále na 500 m

TASR TASR 03.06.2021

Štyri slovenské lode postúpili vo štvrtok popoludní na ME v rýchlostnej kanoistike v Poznani do semifinále na 500 m. V rozjazdách si najlepšie počínal dvojkajak v zložení Denys Myšák, Csaba Zalka, ktorý skončil druhý tesne za portugalským tandemom Joao Ribeiro, Messias Baptista. Ten sa prebojoval priamo do A-finále.
      
Ženská kádvojka v zostave Mariana Petrušová, Lisa-Maria Gamsjägerová finišovala v rozjazde štvrtá. Singlkanoista Matej Rusnák dopádloval šiesty rovnako ako deblkanoisti Eduard Strýček s Dávidom Feketem. V piatok doobeda zasiahne do bojov štvorkajak na 500 m v zložení Samuel Baláž, Myšák, Zalka, Adam_Botek, ktorý ašpiruje na medailové umiestnenie.  

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera