Piatok, 17. máj 2024

Rusi proti Slovákom na MS U20 nenastúpia. Aj v ich tíme zistili koronavírus

Ruský športový web AllHockey.ru priniesol informáciu, že Zborná na dnešný zápas na MS U20 v Kanade nenastúpi. V ruskom tíme zistili medzi hráčmi koronavírus, Slovensko tak získa do tabuľky tri body po výhre 1:0.

Ďalšia kontumácia

Ak správu potvrdí IIHF, pôjde o tretí kontumovaný zápas na prebiehajúcom turnaji. V našej skupine v Red Deer nemohli nastúpiť hráči USA na zápas proti Švajčiarsku, v druhej skupine v Edmontone dnes poslal pozitívny test do karantény Čechov. Tí prehrali kontumačne 0:1 proti Fínom.

Informáciu na twittri potvrdil kanadský novinár Bob McKenzie.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera