Slovenskí parahokejisti postúpili na Zimné paralympijské hry 2022 do Pekingu.
V poslednom zápase kvalifikácie v Berlíne porazili domácich Nemcov 4:2 (1:0, 3:1, 0:1). Pridali sa tak k Talianom, ktorí turnaj šiestich krajín zvládli najlepšie.
Dva góly našich strelil v druhej tretine Korman, po jednom pridali Kaščák a Joppa. Najlepším Slovákom v priamom súboji o postup bol vyhlásený brankár Lepáček, ktorý lapil 16 z 18 striel súpera.
Radosť parahokejistov pri slovenskej hymne pre víťazov bola obrovská.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika.
Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866.
Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať.
Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem.
Telovýchovný vedúci.
Komentáre