Pondelok, 26. február 2024

Skvelá správa! Parahokejisti postúpili do Pekingu

Slovenskí parahokejisti postúpili na Zimné paralympijské hry 2022 do Pekingu.

V poslednom zápase kvalifikácie v Berlíne porazili domácich Nemcov 4:2 (1:0, 3:1, 0:1). Pridali sa tak k Talianom, ktorí turnaj šiestich krajín zvládli najlepšie.

Dva góly našich strelil v druhej tretine Korman, po jednom pridali Kaščák a Joppa. Najlepším Slovákom v priamom súboji o postup bol vyhlásený brankár Lepáček, ktorý lapil 16 z 18 striel súpera.

Radosť parahokejistov pri slovenskej hymne pre víťazov bola obrovská.

Foto: Paralympic.org/live
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera