Štvrtok, 23. máj 2024

Petra Vlhová šiesta v prvom kole prvých pretekov SP v Söldene

Petra Vlhová je v prvom kole prvého obrovského slalomu novej sezóny v rakúskom Söldene na šiestom mieste. Na prvú Laru Gutovú-Behramiovú stráca 0,81 sekundy.

Som spokojná, mohla som ísť ešte lepšie. Začiatok je fajn,” povedala Vlhová v televíznom rozhovore.

Slovenka, ktorá vlani získala Veľký krištáľový glóbus za najviac bodov v celkovom hodnotení Svetového pohára, zajazdila svoje najlepšie prvé kolo v tradičných otváracích pretekoch sezóny.

Gutová-Behramiová porazila v prvom kole Mikaelu Shiffrinovú o dve stotiny sekundy. Druhé kolo sa začína o 13:00, priamy prenos vysiela Dvojka RTVS.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera