Utorok, 27. február 2024

Ani Argentína nezorganizuje turnaj Copa America

TASR TASR 31.05.2021

Juhoamerická futbalová konfederácia (CONMEBOL) odobrala Argentíne organizátorské práva na tohtoročný turnaj Copa America (13. júna až 10. júla). Kontinentálny šampionát momentálne nemá hostiteľa, už predtým prišla o úlohu spoluorganizátora Kolumbia pre protesty proti prezidentovi Ivanovi Duquemu.
      
V Argentíne došlo k prudkému nárastu prípadov ochorenia COVID-19. “Bolo by veľmi ťažké zorganizovať Copa America v Argentíne v kritickej epidemiologickej situácii,” povedal minister vnútra Wado de Pedro pre TV C5N. CONMEBOL posudzuje prihlášky ďalších krajín, v stanovisku však nešpecifikovala, ktoré štáty prejavili záujem.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera